Operátor klasických obrábacích strojov – sústruh, fréza pod.

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Krškany
  • Uverejnené 5 rokov pred

Miroslav Valachovič Human Resources Manager tel.: +421366310094

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor klasických obrábacích strojov – sústruh, fréza pod.

Pracovná náplň: – Obsluha klasických obrábacích strojov (sústruh, fréza, píla, vŕtačka) – podľa praxe a zaškolenia. – Práca na strojoch podľa technickej výkresovej dokumentácie. – Práca s ručným elektrickým náradím – „karbobrúska“, vŕtačka atď… – Dodržiavanie určených pracovných postupov. – Dodržiavanie bezpečnostných opatrení. – Udržiavanie poriadku na pracovisku.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Pracovné výhody : – adekvátne platové ohodnotenie, – prémiová zložka platu, – príplatky k platu, – závodné stravovanie, – pitný režim, – možnosť profesionálneho rastu, – práca v renomovanej a stabilnej zahraničnej spoločnosti, ktorá sa neustále rozvíja.,
Kontakt : Miroslav Valachovič Human Resources Manager tel.: +421366310094
Okres : okres Levice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35939389
Telefón: +421

Enpay Transformers Components, s.r.o. je výrobcom rôznych komponentov do transformátorov – výroba magnetických obvodov do transformátorov, výroba izolačných komponentov, atď. Takmer 100 % produkcie sa vyváža do zahraničia. Odberateľmi sú významne nadnárodné spoločnosti ako napr. Siemens, ABB, Ritz Instruments, atď.

Adresa:

Krškany 38
93501 Krškany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Krškany okres Levice Krškany 38 93501