Skladový pracovník / Skladová pracovníčka Senec

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Senec
  • Uverejnené 1 rok pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladový pracovník / Skladová pracovníčka Senec

Pracovná náplň: – Vykonáva manuálnu prácu v skladových priestoroch s použitím technických zariadení (NZV, VZV) a skenera, – Spolupracuje s ostatnými členmi tímu, – Pracuje podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DP DHL, – Spracováva potrebnú dokumentáciu, – Plní ďalšie úlohy v súlade s pokynmi nadriadených, – Práca v trojzmennej prevádzke. absolventa Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti, Práca v príjemnom pracovnom prostredí, Dlhodobá pracovná perspektíva, Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami. Zamestnanecké benefity: 1/ Bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným a nízkozdvižným vozíkom 2/ Bezplatné stravovanie zamestnancov 3/ Motivujúce odmeňovanie 4/ Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny 5/ Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas 6/ Životné poistenie
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,; Práca v príjemnom pracovnom prostredí,; Dlhodobá pracovná perspektíva,; Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami.; ; Zamestnanecké benefity:; 1/ Bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným a nízkozdvižným vozíkom; 2/ Bezplatné stravovanie zamestnancov; 3/ Motivujúce odmeňovanie; 4/ Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny; 5/ Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas; 6/ Životné poistenie
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 70
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tímová práca analyzovanie a riešenie problémov pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) manuálna zručnosť

Pracovné výhody : Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti, Práca v príjemnom pracovnom prostredí, Dlhodobá pracovná perspektíva, Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami. Zamestnanecké benefity: 1/ Bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným a nízkozdvižným vozíkom 2/ Bezplatné stravovanie zamestnancov 3/ Motivujúce odmeňovanie 4/ Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny 5/ Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas 6/ Životné poistenie,
Kontakt : Mgr. Anna Krasňanská Resourcer tel.: +421905645278 praca@dhl.com
Okres : okres Senec

DHL Logistics (Slovakia), spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31354467

Telefón:
0249100485

Ľudia v DHL pre nás znamenajú celý svet. Preto bolo vždy naším cieľom získať a udržať si najlepšie talenty po celom svete. Ponúkame výzvy a príležitosti na osobný a profesný rozvoj
V DHL Supply Chain, jednej z obchodných jednotiek spoločnosti DHL, poskytujeme na zákazníkov orientovanú logistiku a priemyselné riešenia v oblastiach manažmentu dodávateľského reťazca, skladovania, distribúcie, služieb s pridanou hodnotou.
Príďte a objavte jedinečnú medzinárodnú atmosféru DHL v prostredí, kde je Váš prínos uznaný a ocenený.

Adresa:

Dialničná 2 90301 Senec Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Senec okres Senec Dialničná 2 90301