Manuálny pracovník – kosenie, pílenie

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Trnava
  • Uverejnené 6 mesiacov pred

Ing. Marek Harnúšek Konateľ tel.: +421905593387 rugos@rugos.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manuálny pracovník – kosenie, pílenie

Pracovná náplň: Kosenie trávnatých plôch – práca možná aj na dohodu. Výruby a prieseky porastov. Údržba privátnej zelene. absolventa mladistvého Práca v mladom kolektíve, firemné podujatia, možnosť kariérneho rastu. Možnosť prechodu do trvalého pracovného pomeru.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;Práca v mladom kolektíve, firemné podujatia, možnosť kariérneho rastu. Možnosť prechodu do trvalého pracovného pomeru.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Neukončené základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: Práca v kolektíve, komunikatívnosť, flexibilita, vodičské oprávnenie „B“ a „T“ výhodou.

Pracovné výhody : Práca v mladom kolektíve, firemné podujatia, možnosť kariérneho rastu. Možnosť prechodu do trvalého pracovného pomeru.,
Kontakt : Ing. Marek Harnúšek Konateľ tel.: +421905593387 rugos@rugos.sk
Okres : okres Trnava

RUGOS, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46270221

Internetová adresa:
www.rugos.sk

Telefón:
+421905593387

Certifikovaná spoločnosť zaoberajúca sa údržbou verejnej a privátnej zelene, sadovníckou tvorbou, stavebnou činnosťou a autodopravou.

Adresa:

Hlohovská 679/66 91925 Šúrovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trnava okres Trnava Tamaškovičova 2742/17 91701