Riadiaci pracovník (manažér) v oblasti obchodu (obchodný riaditeľ)

e-mail mobil tel.: +42194437841

Ponúkame pracovnú pozíciu : Riadiaci pracovník (manažér) v oblasti obchodu (obchodný riaditeľ)

Pracovná náplň: Oslovovanie partnerských obch. spoločností na SK, Srbsku, Rakúsku, a v RF v predmete podnikania našej spol., sprostredkovateľskej činnosti obchodu a služieb, reklamnej činnosti. Pracovisko: Jána Smreka 11, , 841 07 Bratislava
Pracovný pomer:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : od 08:00 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : mesačne do 360 €

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky:

nemecký – elementárna: A1 a A2
srbský – elementárna: A1 a A2
anglický – vysoká: C1 a C2
ruský – vysoká: C1 a C2

Počítače:

Internet – pokročilá
Microsoft Word – vysoká
Microsoft Excel – vysoká
CUBASE, SONY, VEGAS – vysoká

Pracovné výhody : ,
Kontakt : e-mail mobil tel.: +42194437841
Okres : okres Bratislava I

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: IDEA LABORATORY, spol. s r.o.
IČO: 35790148

Adresa:

Zámocká 22, Bratislava-Staré Mesto, 81101

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava I Pri Suchom mlyne 11 81001