Opatrovateľ / opatrovateľka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Pezinok
  • Uverejnené 2 dni pred

Mgr. Ľubica Reháková, hlavná sestra tel.: 0917529049 rehakova@dspezinok.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľ / opatrovateľka

Pracovná náplň: Opatrovateľská strostlivosť u seniorov /Hygiena /kŕmenie/polohovanie …, výhodou kurz opatrovania. Vlastná doprava zamestnávateľa. Bez možnosti ubytovania. absolventa vlastná doprava zamestnávateľa

Práca vhodná pre absolventa;vlastná doprava zamestnávateľa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : vlastná doprava zamestnávateľa,
Kontakt : Mgr. Ľubica Reháková, hlavná sestra tel.: 0917529049 rehakova@dspezinok.sk
Okres : okres Pezinok

Dom Seniorov Pezinok n. o.

IČO:
45741140

Adresa:

Kučišfdorská dolina 6, Pezinok, 90201
Adresa zamestnávateľa : Pezinok okres Pezinok Kučišfdorská dolina 6 90201