Odborný manažér

e-mail mobil tel.: +421944687802

Ponúkame pracovnú pozíciu : Odborný manažér

Pracovná náplň: Oslovovanie partnerských obchodných spoločností na SK, Srbsku, Rakúsku a v RF v predmente podnikania spoločnosti – obl. obchodu, služieb, reklamnaj činnosti, sprostredkovania kúpy, predaja, prenájmu nehnuteľnosti….

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : od 08:00 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : mesačne od 360 do 400 €

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Cudzie jazyky:

anglický – vysoká: C1 a C2
ruský – vysoká: C1 a C2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá
BAS-IP, KNX, UNITEST, BEWARD, MACROSC – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : e-mail mobil tel.: +421944687802
Okres : okres Bratislava I
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: IDEA LABORATORY, spol. s r.o.
IČO: 35790148

Adresa:

Zámocká 22, Bratislava-Staré Mesto, 81101

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava I Tolstého 7 81101