Stavebný zámočník

Mária Bilčíková tel.: +421949266362

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stavebný zámočník

Pracovná náplň: Hľadáme 4 zámočníkov na výkon univerzálnych zámočníckych prác. Miesto výkonu práce – Bohumín (3 mesiace), po obojstrannej spokojnosti bude práca pokračovať v Bratislave. Druh pracovného pomeru: živnosť (6 Eur/hod.), alebo dohoda (5 Eur/ hod. netto). Ubytovanie zabezpečené. Zváračský preukaz výhodou. Svoje životopisy zasielajte na adresu sales@asid.sk. V prípade, že vyhoviete našim podmienkam, budete pozvaní na osobné stretnutie, ktoré sa bude konať v Bratislave.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

samostatnosť, zodpovednosť, skúsenosti

Pracovné výhody : Zabezpečené ubytovanie,
Kontakt : Mária Bilčíková tel.: +421949266362
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TERMSTAV a. s.-v reštrukturalizácii
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31321607
Telefón: +421

Spoločnosť TERMSTAV a.s. bola založená v roku 1991 rozdelením bývalého štátneho podniku Termostav. Tento zabezpečoval od svojho vzniku v roku 1926 širokú paletu špeciálnych prác. Až do ukončenia činnosti bol v oblasti žiaruvzdorných výmuroviek, izolácií proti agresívnym vplyvom a priemyselných tepelných a chladových izolácií na Slovensku jediným dodávateľom. Firma TERMSTAV a.s. pokračuje v tradícii. Dnes je modernou akciovou spoločnosťou, ktorá sa svojou kvalitnou prácou a ekonomickými výsledkami zaradila medzi úspešné stavebné podniky na Slovensku.

Adresa:

Pekárska 11
91701 Trnava
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Ambrova 8 83101