referent úverov zo Štátneho fondu rozvoja bývania

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Pezinok
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Ľubica Mezeiová-vedúca oddelenia investičnej výstavby, realizácie a územného plánu. tel.: 0336901400

Ponúkame pracovnú pozíciu : referent úverov zo Štátneho fondu rozvoja bývania

Pracovná náplň: MESTO PEZINOK obsadzuje voľné pracovné miesto: REFERENT ODDELENIA INVESTIČNEJ VÝSTAVBY, RELIZÁCIE A ÚZEMNÉHO PLÁNU MsÚ v PEZINKU – referent úverov zo Štátneho fondu rozvoja bývania. Požadované predpoklady: • vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania, prax minimálne 1 rok • znalosť práce s PC – Word, Excel, Outlook • vodičský preukaz skupiny B • bezúhonnosť Termín nástupu: 01.10.2014, resp. dohodou. Bližšie informácie poskytne osobne, príp. telefonicky (033/6901 400) Ing. Ľubica Mezeiová – vedúca oddelenia investičnej výstavby, realizácie a územného plánu. Žiadosti so životopisom a fotokópiou dokladu o ukončenom vzdelaní zasielajte do 10.09.2014 poštou na adresu: Mestský úrad, Radničné nám. 7, 902 01 Pezinok, prípadne prineste osobne do podateľne MsÚ (na prízemí), alebo pošlite elektronickou poštou na adresu : msu@msupezinok.sk. Mesto Pezinok si vyhradzuje právo písomne odpovedať len vybraným uchádzačom, ktorí budú pozvaní na ústny pohovor.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Samospráva
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Počítače:

Microsoft Word
Microsoft Excel
Microsoft Outlook

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Ľubica Mezeiová-vedúca oddelenia investičnej výstavby, realizácie a územného plánu. tel.: 0336901400
Okres : okres Pezinok
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Mesto Pezinok
IČO: 00305022

Adresa:

Radničné nám. 7, Pezinok, 90214

Adresa zamestnávateľa : Pezinok okres Pezinok Radničné námestie 7 90214