Obchodny zástupca

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Pezinok
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Tomáš Tokoš výkonný riaditeľ tel.: +421336481101 fax: +421336481102

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodny zástupca

Pracovná náplň: Vyhľadávanie zákaziek a ponuka dodávok z oblasti silnoprúdu (NN prípojky, NN rozvody atď.), slaboprúdu (EPS, EZS, KD a pod.) a dopravných technológii (križovatky, priechody, signalizačné prvky a pod.)

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 8:00 do 16:30 pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Tomáš Tokoš výkonný riaditeľ tel.: +421336481101 fax: +421336481102
Okres : okres Pezinok

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SLOVMONT, akciová spoločnosť
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36017043
Internetová adresa: slovmont@slovmontzv.sk
Telefón: 0336481101

Elektromontáže silnoprúd, slaboprúd. Priemyselná automatizácia, EPS,EZS,KD,riadiace systémy a pod. Dopravné technológie. Projekty, predaj materiálu.

Adresa:

Partizánska 46
96001 Zvolen
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Pezinok okres Pezinok Bratislavská 87 90201