Zvárač 135 (CO2)

Mgr. Veronika Kudelás personalistka tel.: +421905544554

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač 135 (CO2)

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Ponúkame pracovné miesto: Zvárač 135 (CO2). Zvárajú sa čelné, bočné konštrukcie na vlakové súpravy. Zvary idú na kontrolu pod rontgen, prípadne ultrazvuk.
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : od 6:00 do 14:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : Stále zamestnanie, možnosť nadčasov a predĺžených zmien.,
Kontakt : Mgr. Veronika Kudelás personalistka tel.: +421905544554
Okres : okres Ilava
Pridanie pracovnej pozície :2014-04-23
Dátum nástupu : ihneď

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: B&B Business Group, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46219773
Internetová adresa: www.ponukampracu.sk
Telefón: +421905855506

Charakteristika:

B&B Business Group, s.r.o. je odborno-poradenská, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá poskytuje inovatívne a komplexné riešenia v oblasti personalistiky a ľudských zdrojov. Zameriavame sa najmä na strojárske profesie. Ponúkame prácu pre Horizontárov, Karuselárov, CNC Frézárov, Zváračov ale aj menej kvalifikované profesie ako sú Operátory výrobnej linky na Slovensku ale aj v zahraničí.

Adresa:

Záhradnícka 41
82108 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Obchodný dom Máj 1 01841