Opatrovateľka do Berlína

Ing. Miroslava Rusnáková konateľka tel.: +421948097076

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka do Berlína

Pracovná náplň: Hľadá sa opatrovateľka na záskok do Berlína. Babka meria 155 cm, váži 42 kg, má parkinsona v pokročilom štádiu, pohybuje sa čoraz ťažšie, treba jej pomáhať s obliekaním a vyzliekaním, s vchádzaním do postele a z postele. Babka býva s manželom, nočné nasadenie nie je žiadne, to preberá manžel. Býva sa v dome, žiadne zvieratá. Nástup ihneď. Záskok trvá do polovice septembra. Odmena na mesiac 1.570,- €. Práca na slovenskú živnosť. V prípade záujmu kontaktujte 0948 097 076, info@zipservista.sk.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : do 1570 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:

nemecký – pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

komunikatívna nemčina

Pracovné výhody : ,

Termín výberového konania:
24. 7. 2014

Kontakt : Ing. Miroslava Rusnáková konateľka tel.: +421948097076
Okres : okres Spišská Nová Ves

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ZipserVista, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47542519
Internetová adresa: www.zipservista.sk
Telefón: 0948 097 076

Spoločnosť ZipserVIsta, s.r.o. ponúka prácu pre opatrovateľky a opatrovateľov v Nemecku.

Adresa:

Jarná 225
05361 Olcnava
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Olcnava okres Spišská Nová Ves Jarná 225 05361