Tréningový program pre absolventov

  • dohoda o brigádnickej práci študentov
  • okres Poprad
  • Uverejnené 5 rokov pred

Iveta Hudáková HR tel.: +421904408548

Ponúkame pracovnú pozíciu : Tréningový program pre absolventov

Pracovná náplň: ABSOLVENTI POZOR! Využite možnosť prihlásiť sa do tréningového programu a reálne zarábať! Hľadáme šikovných, kreatívnych a ambicióznych absolventov, ktorí zapadnú do nášho tímu a budú nápomocní pri príprave marketingových riešení. Máte možnosť preveriť si svoje schopnosti a talent v reálnom pracovnom prostredí. Dostanete príležitosť pracovať na vlastných projektoch a získať prvé manažérske skúsenosti. Odmenou je podiel na výnose z úspešného projektu. Šikovní absolventi dostanú priamu pracovnú ponuku a majú možnosť zamestnať sa u nás alebo v jednej z našich partnerských spoločností!
Pracovný pomer: dohoda o brigádnickej práci študentov

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

– kreativita
– chuť pracovať a vzdelávať sa
– komunikatívnsť
– orientácia na výsledky

Pracovné výhody : Možnosť sebarealizácie – hľadáme ľudí, ktorí chcú byť úspešní. Profesionálny rast. Spolupráca so zahraničnými kolegami – možnosť zlepšenia cudzích jazykov. Získanie práce.,

Informácie pre záujemcu:
Tréningový program trvá do 12.09.2014. Pre každého úspešného absolventa nájdeme pracovné uplatnenie v jednej z našich partnerských spoločností.

Kontakt : Iveta Hudáková HR tel.: +421904408548
Okres : okres Poprad

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: BizPartner a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36798916
Internetová adresa: www.updience.com
Telefón: 0911660535

Charakteristika:

Predaj online a offline produktov

Adresa:

Dlhé Hony 5031/6
05801 Poprad
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Dlhé Hony 5031/6 05801