Pedikérka

Adriana Vargová konateľka / majiteľka tel.: +421948640973

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pedikérka

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: pedikérske služby starostlivosť o chodidlá
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Adriana Vargová konateľka / majiteľka tel.: +421948640973
Okres : okres Trenčín

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Salón STAR s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45262764
Internetová adresa: www.salon-star.sk
Telefón: +421948640973

Salón STAR Vám ponúka profesionálne služby v príjemnom prostredí v blízkosti centra Trenčína. Kvalitné služby poskytované našimi profesionálnymi pracovníčkami a odborné postupy spolu s najmodernejším prístrojovým vybavením sú zárukou Vašej spokojnosti. Naše prístroje rozbijú tukové bunky, ktoré sa pomocou lymfatického systému vylúčia z tela, pričom nedochádza k neželanému jojo-efektu. Ďalej máme v našej ponuke Kadernícke služby, manikúru a pedikúru.

Adresa:

Dlhé Hony 1161/13
91101 Trenčín
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trenčín okres Trenčín Dolný Šianec 1 91101