Operátor výroby paliet

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nemčice
  • Uverejnené 5 rokov pred

Klaudia Hazuchová asistentka riaditeľa tel.: +421917953244

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby paliet

Pracovná náplň: skracovanie reziva, skladanie paliet, výroba dební z plošných materiálov.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 6:00 do 22:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Drevospracujúci priemysel
Ponúkaná mzda : od 500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie
praktické myslenie

Všeobecné spôsobilosti:

fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

skutočný záujem pracovať

Pracovné výhody : individuálny prístup, závisí od kvality uchádzača.,
Kontakt : Klaudia Hazuchová asistentka riaditeľa tel.: +421917953244
Okres : okres Topoľčany

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Palette – Wood s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36344061
Telefón: 0918115589

výroba obalov a paliet z dreva a plošných materiálov na báze dreva

Adresa:

Vrbovská cesta 6452/46
92101 Piešťany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nemčice okres Topoľčany Hlohovská cesta 406 95501