Lakovač, natierač kovu a kovových konštrukcií

tel.: 0911892760 beres@sparexslovakia.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lakovač, natierač kovu a kovových konštrukcií

Pracovná náplň: Lakovač, natierač kovu a kovových konštrukcií, prax výhodou

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0911892760 beres@sparexslovakia.sk
Okres : okres Bánovce nad Bebravou

SPAREX SLOVAKIA, spol. s r. o.

IČO:
36303976

Adresa:

Trenčianska cesta 9052, Bánovce nad Bebravou, 95701
Adresa zamestnávateľa : Bánovce nad Bebravou okres Bánovce nad Bebravou Trenčianska cesta 9052 95701