Hosteska

  • dohoda o vykonaní práce
  • Nitra
  • Uverejnené 5 rokov pred

Veronika Casting tel.: +421948286887

Ponúkame pracovnú pozíciu : Hosteska

Pracovná náplň: Ponuka práce pre atraktívne dámy- pracujte ako VIP dáma na sprevádzanie klientov zo zahraničia do spoločnosti – na rôzne príležitosti – spoločenské udalosti, služobné cesty, dovolenky, či iné krátke alebo dlhšie stretnutia atď. Zárobok od 1500 € mesačne a vyššie. Ponúkame Vám prácu alebo brigádu, v ktorej máte voľnú pracovnú dobu a pracujete vtedy, kedy Vy chcete. Ponuky si vyberáte samostatne tie, ktoré Vám vyhovujú a kedy Vám to vyhovuje. Preto je táto ponuka vhodná aj pre študentky, mamičky na materskej a popri zamestnaní. Ponuka platí pre ženy z celého Slovenska ! Podmienky: práca je vhodnejšia pre uchádzačky vo veku od 18 do 40 r., atraktívny vzhľad, pestovaný zovňajšok, príjemné vystupovanie, znalosť aspoň 1 cudzieho jazyka (angličtina alebo nemčina).
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2
nemecký – elementárna: A1 a A2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Veronika Casting tel.: +421948286887
Okres : okres Nitra

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: HJW Consulting s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46464000
Internetová adresa: www.spolocnicka-a-spolocnik.com
Telefón: +421948286887

Charakteristika:

Reklamná agentúra