Konzultantka náboru zamestnancov

Bc. Urszula Bejga tel.: +421911753031

Ponúkame pracovnú pozíciu : Konzultantka náboru zamestnancov

Pracovná náplň: -nábor zamestnancov do gastronomickej prevádzky prostredníctvom reklamy a inzercie, -nábor zamestnancov aktívnym spôsobom, -komunikácia so zamestnancami, koordinovanie práce zamestnancov, starostlivosť o zamestnancov, -vedenie písomnej agendy zamestnancov a s tým spojené administratívne práce, -reportovanie nadriadeným zamestnancom.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : od 800 do 1000 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
cieľavedomosť spoľahlivosť empatia komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) asertivita sebaistota

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
analyzovanie a riešenie problémov
rozhodovanie
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Microsoft Outlook – elementárna
Microsoft PowerPoint – elementárna
Internet – elementárna

Pracovné výhody : prácu v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu, vysoké platové ohodnotenie a možnosť odmien, možnosť navštevovať kurz anglického jazyka, možnosť absolvovať profesionálne školenia zamerané na nábor a starostlivosť o zamestnancov.,

Termín výberového konania:
20. 8. 2014

Kontakt : Bc. Urszula Bejga tel.: +421911753031
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Reklamno-marketingová agentúra
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47675535
Telefón: +421

Spoločnosť Papirus s.r.o. je dcérskou spoločnosťou medzinárodnej reklamno-marketingovej agentúry, ktorá pôsobí na zahraničnom trhu 5 rokov, vlastní 24 pobočiek a v súčasnosti svoje pôsobisko rozšírila aj na Slovensko, a to do Bratislavy, tým zaručujeme svojim zamestnancom stálosť a istotu.

Adresa:

Hlavné námestie 3
81101 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Hlavné námestie 3 81101