Lekár záchrannej zdravotnej služby

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 11 mesiacov pred

Michal Vido tel.: +421911408520 fax: 0268206144 vido@emergency-ba.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár záchrannej zdravotnej služby

Pracovná náplň: Výkon činností lekára záchrannej zdravotnej služby, čo je poskytovanie neodkladnej zdravotnej starostlivosti,

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 19:00 Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 6 mesiacov

Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: slovenský – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Internet – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Michal Vido tel.: +421911408520 fax: 0268206144 vido@emergency-ba.sk
Okres : okres Trnava

Záchranná zdravotná služba Bratislava

Právna forma:
Príspevková organizácia

IČO:
17336210

Internetová adresa:
www.emergency-ba.sk

Telefón:
+421268206111

Charakteristika:
Poskytovateľ záchrannej zdravotnej služby na území SR.

Adresa:

Antolská 11 85007 Bratislava-Petržalka Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zavar okres Trnava Pažitná 5 91926