Vodič taxislužby

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Levice
  • Uverejnené 1 rok pred

Ladislav Fabian konateľ tel.: +421911926175 fabian@eco-taxi.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič taxislužby

Pracovná náplň: taxislužba, ponúkame prácu vodiča v taxislužbe nad 21 rokov v zmysle zákona a s praxou 2 roky podľa dohody

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky
spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť Ďalšie požiadavky: prax ako vodič 2 roky, vek nad 21 rokov v zmysle zákona

Pracovné výhody : podľa dohody,
Kontakt : Ladislav Fabian konateľ tel.: +421911926175 fabian@eco-taxi.sk
Okres : okres Levice

ERA trans s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47368403

Sprostredkovateľská činnosť v oblasti dopravy, Zasielateľstvo

Adresa:

Saratovská 51 93405 Levice Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Levice okres Levice Kalvínske nám. 2 93401