Manažér v logistike

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Levice
  • Uverejnené 5 rokov pred

Mgr. Martin Máčaj podnikový právnik tel.: +421918808012

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér v logistike

Pracovná náplň: – poskytovanie služieb v oblasti prepravy tovarov, – vybavovanie objednávok na prepravu, – komunikácia s dopravcami, – administratíva a servis pri prepravných a logistických činnostiach – výberové konanie individuálne – pracovné miesto je vytvorené pre uchádzača o zamestnanie vo veku do 29 rokov evidovaného aspoň jeden mesiac pred nástupom do zamestnania na Úrade práce sociálnych vecí a rodiny.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:30 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
cieľavedomosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Open Office – elementárna
Internet – elementárna

Ďalšie požiadavky:

podmienky: vek do 29 rokov
evidencia na UPSVAR aspoň jeden mesiac pred
nástupom do zamestnania

Pracovné výhody : možnosť odborného rastu a kariérneho postupu, práca v kolektíve,
Kontakt : Mgr. Martin Máčaj podnikový právnik tel.: +421918808012
Okres : okres Levice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ŠPED-TRANS LEVICE, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36536580
Internetová adresa: www.sped-trans.sk
Telefón: 0366223561

Špedičná spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia v oblasti sprostredkovania prepravy tovaru.

Adresa:

Ku Bratke 5
93405 Levice
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Levice okres Levice Ku Bratke 5 93405