Kontrolór kvality

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Prešov
  • Uverejnené 5 rokov pred

Mgr. Zuzana Tomková tel.: +421905902880

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kontrolór kvality

Pracovná náplň: – kontrola výrobkov – vstupná, medzioperačná, výstupná – vykonávanie meraní a záznamov kvality – vypracovávanie dokumentácie – práca v 3-zmennej prevádzke
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : do 500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : – hlavný pracovný pomer – stabilná spoločnosť – mzda vyplácaná včas,

Informácie pre záujemcu:
Pokiaľ spĺňate naše požiadavky, kontaktujte nás telefonicky na čísle 0905 902 880, dohodneme si s Vami termín osobného pohovoru. Termíny osobných pohovorov: 26.8.2014 od 9h do 11h 28.8.2014 od 9h do 11h

Kontakt : Mgr. Zuzana Tomková tel.: +421905902880
Okres : okres Prešov
Dátum nástupu : 29. 9. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: blue color, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46813926
Internetová adresa: www.bluecolor.sk
Telefón: 0908723997

Charakteristika:

Personálna agentúra

Adresa:

Masarykova 27
08001 Prešov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Masarykova 27 08001