Správca budovy

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Námestovo
  • Uverejnené 5 rokov pred

Eva Mikulová HR Generalist tel.: +421435515815

Ponúkame pracovnú pozíciu : Správca budovy

Pracovná náplň: – zabezpečovanie pravidelnej kontroly budov a zariadení – vykonávanie každodennej údržby budov a zariadení – navrhovanie, realizovanie a reportovanie nápravných opatrení – plánovanie preventívnej údržby a revízií zariadení – komunikovanie s externými dodávateľmi tovarov a služieb, týkajúcich sa údržby budov a zariadení – vykonávanie elektických revízií zariadení v celom závode – zúčastňovanie sa na zlepšovaní súčasných zariadení a podporovanie inštalácie nových zariadení
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 8:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Elektrotechnika;Stavebníctvo;Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
praktické myslenie analytické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť
manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

– platná vyhláška č. 508/2009 § 24 – revízny technik vyhradeného technického zariadenia elektrotechnického
– platné osvedčenie obsluhy zdvíhacieho zariadenia – skupina A.b pohyblivé pracovné plošiny
– skúsenosti s údržbou budov a zariadení

Pracovné výhody : – stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti – možnosť pracovať s modernými technológiami – možnosť profesijného rastu – zaškolenie a ďalšie vzdelávanie – jazykové kurzy – výhodné platové podmienky a 13. plat – bohatý sociálny program,
Kontakt : Eva Mikulová HR Generalist tel.: +421435515815
Okres : okres Námestovo

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Visteon Electronics Slovakia s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47771089
Telefón: +421435515815

Visteon je popredný svetový dodávateľ prístrojových panelov a interiérovej elektroniky.

Adresa:

Hlavné námestie 5
81101 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Námestovo okres Námestovo Námestovo 1088 02901