Cukrár/cukrárka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Dolný Kubín
  • Uverejnené 5 rokov pred

Gabriela Micheľová personalista tel.: +4210435812131

Ponúkame pracovnú pozíciu : Cukrár/cukrárka

Pracovná náplň: – výroba a balenie cukrárskych výrobkov – MUSÍ BYŤ VYUČENÝ V ODBORE CUKRÁR alebo CUKRÁR-PEKÁR

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : od 6:00 do 14:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Potravinárstvo;Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore výroba potravín – cukrár, výroba a predaj;Stredné odborné vzdelanie v odbore cukrár;Stredné odborné vzdelanie v odbore cukrár kuchár;Stredné odborné vzdelanie v odbore cukrár pekár
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

– vyučená v odbore

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Gabriela Micheľová personalista tel.: +4210435812131
Okres : okres Dolný Kubín

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Pekárne a cukrárne RUSINA,spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31611907
Internetová adresa: www.rusina.sk
Telefón: 0435812131

Charakteristika:

Pekárne a cukrárne

Adresa:

Matúškova 1627/15
02601 Dolný Kubín
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dolný Kubín okres Dolný Kubín Matúškova 1627/15 02601