Process Engineer – 3D (CREO) / SAP BOM / Industrialization

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Romana Striežencová tel.: +421948948154

Ponúkame pracovnú pozíciu : Process Engineer – 3D (CREO) / SAP BOM / Industrialization

Pracovná náplň: Efficient capacity and materials planning. Internal industrialization and optimilazation IT optimization tools and connection to the entire ordering process Guidance in the development and implementation Monitoring of production costs Organization and optimization of work processes and workspace Time management Programming and adjustment of CAM, Nesting / CREO – 3D Modeling Good cooperation with all departments Working in project groups.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2
nemecký – pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft PowerPoint – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

University education, preferably graduate of technical or engineering university
Advanced level of English or German (written and spoken form)
Advanced PC skills (MS Excel, MS Word, PowerPoint, SAP BOM, CAM, CAD, CREO)
Experience in production factory on Process Engineer position
Expertise in the field of sheet metal processing
Experience with project management are welcome
Motivation
Ability to handle stressful situations
Analytic skills and technical thinking will be necessary to success at this position.

Pracovné výhody : Professional development Job in an international highly demanding environment Good salary,

Informácie pre záujemcu:
Prosíme záujemcov aby svoje CV posielali cez link http://www.balanced-hr.com/jobs/process-engineer-3d-creo-process-engineer-sap-bom-process-engineer-industrialization-pr20140314/

Kontakt : Ing. Romana Striežencová tel.: +421948948154
Okres : okres Trnava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: BALANCED HR s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47078171
Internetová adresa: http://www.balanced-hr.com/
Telefón: +421238104850

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,…), energetiku, obchodu, logistiky, financií, IT a telekomunikácií.

Adresa:

Kollárovo námestie 20
81106 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trnava okres Trnava Trnava Trnava 91701