Operátor výroby

Nikol Mihaľová tel.: +4210948619678 mihalova@dekra.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby

Pracovná náplň: Montáž a balenie komponentov podľa definovaných pracovných postupov. Kontrola a zaznamenávanie jednotlivých komponentov použitých k výrobe a montáži hotových výrobkov. Zaznamenávanie výsledkov vykonanej práce. Triedenie materiálu podľa požiadaviek oddelenia riadenia kvality Miesto výkonu práce : Bánovce nad Bebravou Bonus až v hodnote 130€ !!! Príplatky za nadčas počas týždňa 25 % z priemerného vymeriavacieho základu+ 15€. Extra bonus za nadčas v sobotu 50% z priemerného vymeriavacieho základu + 30€. Možnosť získania 13.platu. Práca vo sviatok 100% príplatok. Stravné lístky v hodnote 3,50 € Autobusová doprava ZADARMO smer Prievidza-Bánovce a Partizánske – Bánovce.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Pracovné výhody : Bonus až v hodnote 130€ !!! Príplatky za nadčas počas týždňa 25 % z priemerného vymeriavacieho základu+ 15€. Extra bonus za nadčas v sobotu 50% z priemerného vymeriavacieho základu + 30€. Možnosť získania 13.platu. Práca vo sviatok 100% príplatok. Stravné lístky v hodnote 3,50 € Autobusová doprava ZADARMO smer Prievidza-Bánovce a Partizánske – Bánovce.,
Kontakt : Nikol Mihaľová tel.: +4210948619678 mihalova@dekra.sk
Okres : okres Bánovce nad Bebravou

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36358771

Internetová adresa:
www.dekra.sk

Telefón:
+421

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o. je dcérskou spoločnosťou DEKRA Arbeit GmbH a DEKRA Akademie GmbH, lídrov v medzinárodnom poskytovaní personálnych služieb a služieb v oblasti odborného vzdelávania.

Adresa:

Drieňová 3 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bánovce nad Bebravou okres Bánovce nad Bebravou 1 1 95635