Obsluha vysekávacej linky v kartonážnej výrobe

Attila Fehér konateľ tel.: +0905524320

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obsluha vysekávacej linky v kartonážnej výrobe

Pracovná náplň: Obsluha vysekávacej linky na výrobu kartónových obalov, obsluha kartonážnych strojov. Práca je vhodná aj pre ženy. Preferovaná je prax v kartonážnej výrobe (nie je podmienkou). Po osvedčení pracovníka možný i TPP
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 6:00 do 14:30 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Celulózo-papierenský priemysel
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie
pozornosť precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Pracovné výhody : možnosť finančného rastu po osvedčení sa,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
pohovor

Kontakt : Attila Fehér konateľ tel.: +0905524320
Okres : okres Banská Bystrica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SK Obaly s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45345015
Internetová adresa: www.skobaly.sk
Telefón: 0907808066

Charakteristika:

Výroba kartónových obalov

Adresa:

Zvolenská 14 1769/14
97405 Banská Bystrica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Zvolenská cesta 37 97405