Zdravotná sestra / zdravotný asistent

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 8 mesiacov pred

Ing. Iveta Ďurišová riaditeľka tel.: +4215667802 cssstranik.durisova@vuczilina.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotná sestra / zdravotný asistent

Pracovná náplň: Práca v zariadení sociálnych služieb s nepretržitou prevádzkou. Poskytovanie zdravotných a ošetrovateľských služieb klientom v zariadení, spolupráca pri realizovaní individuálneho adaptačného a opatrovateľského plánu a pomoc pri denných aktivitách klientov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo;Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Iveta Ďurišová riaditeľka tel.: +4215667802 cssstranik.durisova@vuczilina.sk
Okres : okres Žilina

Centrum sociálnych služieb STRANÍK

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
00647675

Internetová adresa:
stranik.dsszsk.sk

Telefón:
+4215667802

CSS STRANÍK je zriadený Žilinským samosprávnym krajom ako rozpočtová organizácia.

V DSS a ŠZ sa poskytuje sociálna služba fyzickým osobám, ktoré sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby a jej stupeň odkázanosti je najmenej V. podľa prílohy č. 3 Zákona č. 448/2008 alebo fyzickej osobe, ktorá je nevidiaca alebo prakticky nevidiaca a jej stupeň odkázanosti je najmenej III. podľa prílohy č. 3.

Adresa:

Na Straník 335/24 01003 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Na Straník 335/24 01003