Operátor výroby

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bardejov
  • Uverejnené 5 rokov pred

Diana Jazudeková manažér pre ľudské zdroje tel.: +421905916888

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: práca v sklade

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 30
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
technický talent

Všeobecné spôsobilosti:

technická gramotnosť

Pracovné výhody : – Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti. – Mzdu od 80.- Kč/hod v čistom + hradené ubytovanie. – Možnosť zabezpečenia dopravy SR-ČR firemným mikrobusom. – Možnosť cezčasov.,
Kontakt : Diana Jazudeková manažér pre ľudské zdroje tel.: +421905916888
Okres : okres Bardejov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: PERSONÁLNY SERVIS, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44726473
Internetová adresa: www.personalnyservis.eu
Telefón: 0907847779

Charakteristika:

Personálna agentúra pôsobiaca v celej Európe.

Adresa:

Miškovského 120/3
08501 Bardejov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bardejov okres Bardejov Miškovského 120/3 08501