Podnikový právnik

Lucia Božeková recepčná tel.: +421337988888 fax: +421337988777

Ponúkame pracovnú pozíciu : Podnikový právnik

Pracovná náplň: – poskytovanie profesionálneho poradenstva a informačnej podpory najmä v oblasti obchodného práva – príprava, tvorba a pripomienkovanie zmluvnej dokumentácie – zodpovednosť za právnu agendu spoločnosti – zastupovanie spoločnosti v správnych a súdnych konaniach – právna ochrana spoločnosti voči tretím osobám – zodpovednosť za právnu agendu spoločnosti – reporting vedeniu spoločnosti
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : od 8:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo
pozornosť pamäť analytické myslenie precíznosť (presnosť) iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
vyjednávanie
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
informačná gramotnosť
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:

anglický – vysoká: C1 a C2
francúzsky – vysoká: C1 a C2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

– odborné skúsenosti z praxe v obchodnom práve
– prax v advokátskej kancelárii

Pracovné výhody : ,

Informácie pre záujemcu:
Svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať aj e-mailom, faxom alebo poštou na nižšie uvedené kontakty. Na pohovor budú ďalej kontaktovaní a pozvaní len vybraní uchádzači v lehote do troch týždňov od doručenia žiadosti o zamestnanie. V prípade, že sa Vám v danom termíne neozveme, ešte raz Vám ďakujeme za prejavený záujem. V žiadosti uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem a taktiež súhlas s evidovaním osobných údajov v personálnej databáze našej spoločnosti.

Kontakt : Lucia Božeková recepčná tel.: +421337988888 fax: +421337988777
Okres : okres Piešťany

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: BK group, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 34119442
Internetová adresa: www.bkgroup.info
Telefón: 033/7988888

Spoločnosť BK group, a.s., pôsobí ako holding, ktorý zastrešuje samostatne fungujúce dcérske spoločnosti, zameriavajúce sa na nasledujúce oblasti: elektroinštalácie, facility management, stavebníctvo, development a osvetľovacia technika.

Adresa:

Dopravná 19
92101 Piešťany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Piešťany okres Piešťany Dopravná 19 92101