Operátor call centra

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 5 rokov pred

Lukáš Křen tel.: +421220240047

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor call centra

Pracovná náplň: Náplň práce: – telefonická a písomná komunikácia s neplatiacimi zákazníkmi (55%) – vybavovanie e-mailovej agendy (10%) – vyhľadávanie informácii na internete (10%) – spracovanie prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty (15%) – ostatné administratívne úkony (10%) Požadujeme: – ukončené SŠ vzdelanie – dobré vyjadrovacie schopnosti – výbornú znalosť práce na PC (MS Office, internet ) – samostatnosť – logické myslenie – písanie všetkými desiatimi Ponúkame: – prácu na DPP v prosperujúcej spoločnosti v centre Žiliny – veľmi dobré platobné ohodnotenie – kompletné zaškolenie – nástup možný ihned Životopis spolu s motivačným dopisom zasielajte na adresu: vyberovekonanie@logicall.sk najneskor do 14.9.2014
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : od 360 do 900 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
pamäť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Lukáš Křen tel.: +421220240047
Okres : okres Žilina
Dátum nástupu : 22. 9. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: LogiCall Slovensko, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44151721
Internetová adresa: www.logicall.sk
Telefón: 0254793551

Charakteristika:

Správa pohľadávok a telemarketing.

Adresa:

Stromová 13
83101 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Dolné Rudiny 1 01001