Výrobný operátor

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Šaľa
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Emília Zvalová personálna manažérka tel.: +421948929450

Ponúkame pracovnú pozíciu : Výrobný operátor

Pracovná náplň: Výrobný operátor na linke pri výrobe rámov na televízory a plastových komponentov do áut.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
pozornosť spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

technická gramotnosť
fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Zamestnanci majú dopravu zabezpečenú zdarma vrámci nitrianskeho okresu z týchto obcí: Nitra, Čakajovce, Lužianky, Zbehy, Alekšince, Rišňovce, Báb, Rumanová, Lehota, Veľké Zálužie, Veľká Dolina, Rastislavice, Poľný Kesov, Mojmírovce, Svätoplukovo, CAbaj, Čápor, Horná Kráľová, Močenok.

Pracovné výhody : Doprava zdarma, možnosť ubytovania za min. náklady, každý piatok zálohy, príplatky, stravné lístky, dochádzkový bonus, nástupný bonus.,
Kontakt : Ing. Emília Zvalová personálna manažérka tel.: +421948929450
Okres : okres Šaľa

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Human Energy Agency spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36831531
Internetová adresa: www.hea.sk
Telefón: 0800135055

Spoločnosť bola založená v roku 2007 ako firma s obchodnými aktivitami. Postupne rozšírila oblasť svojho pôsobenia o činnosť sprostredkovateľskej agentúry, zameranej na personálny leasing, sprostredkovanie voľných pracovných miest na Slovensku aj v zahraničí. Orientujeme sa hlavne na obsadzovanie pracovných miest pre výrobné a poľnohospodárske podniky, pre ktoré máme pripravenú širokú databázu uchádzačov s odbornými znalosťami a zručnosťami. Zároveň sprostredkovávame pracovníkov na výkon pomocných prác, pomocnice do domácností, opatrovateľky, záhradných robotníkov a pod.

Adresa:

Komenského 1717/20
92705 Šaľa
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Šaľa okres Šaľa Komenského 1717/20 92705