Stavebný robotník

Ing. Iveta Pôbišová konateľka tel.: +421484148669

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stavebný robotník

Pracovná náplň: Povrchové úpravy OK – čistenie tlakom, nátery, zhotovovanie hydroizolácií – strešné, spodné, práce pri sanácii betónových konštrukcií, protipožiarnej ochrane stavieb – utesnenia, nátery, obklady.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 15:30 turnusová práca
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie iniciatívnosť spoľahlivosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
technická gramotnosť
manuálna zručnosť

Pracovné výhody : ,

Termín výberového konania:
24. 9. 2014
Informácie pre záujemcu:
Dosiahnuté vzdelanie a súhrn pracovných skúseností, prehľad doterajších zamestnávateľov na adresu: pobisova@verticalbb.sk.

Kontakt : Ing. Iveta Pôbišová konateľka tel.: +421484148669
Okres : okres Banská Bystrica
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: VERTICAL Banská Bystrica, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36049786
Internetová adresa: www.verticalbb.sk
Telefón: 0486171737

Špeciálne stavebné práce – povrchové úpravy OK, protipožiarna ochrana, hydroizolácie , sanácie betónových konštrukcií.

Adresa:

Mladých budovateľov 2
97401 Banská Bystrica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Mladých budovateľov 2 97401