obsluha práčovníckych strojov

Ponúkame pracovnú pozíciu : obsluha práčovníckych strojov

Pracovná náplň: pracovná pozícia realizovaná v rámci NPXXXIV samostatná obsluha pracích, sušiacich a žehliacich strojov pri servise bielizne v prevádzke práčovne vodičský preukaz B- výhoda komunikatívnosť, slušné vystupovanie VK:ÚPSVaR Lipt. Mikuláš, 22.09.2014 o 13.00 hodine, č.d.101, priniesť si životopis
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : služby práčovne za zam.zľavu,
Kontakt :
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: LIPRA, s.r.o.
IČO: 36416142

Adresa:

Opavská 619/2, Liptovský Mikuláš, 03104

Adresa zamestnávateľa : Liptovský Mikuláš okres Liptovský Mikuláš Zápotockého 03101