Operátor výroby / obsluha CNC stroja

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Čadca
  • Uverejnené 4 roky pred

Jana Hlaváčová PaM tel.: +421414341462

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby / obsluha CNC stroja

Pracovná náplň: – práca vo výrobnej prevádzke s výrobou molitanových dielov, – kusová výroba s dôrazom na manuálnu zručnosť a dodržiavanie noriem kvality, -schopnosť pracovať v stoji, -práca v kolektíve so spoločne plnenými normami, ale individuálnou zodpovednosťou za kvalitu a množstvo vyrobených dielov.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 6:00 do 22:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
samostatnosť
technická gramotnosť
manuálna zručnosť

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

– zodpovednosť, nekonfliktnosť, lojelita, zmysel pre detail, vysoké pracovné nasadenie

Pracovné výhody : – stabilná práca na pracovnú zmluvu s pravidelným príjmom a v príjemnom pracovnom prostredí, – príspevok na stravovanie, – koncoročné bonusy, – príspevok na 3. pilier DDP – šetríme Vám na dôchodok.,
Kontakt : Jana Hlaváčová PaM tel.: +421414341462
Okres : okres Čadca

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MOLITAS, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31604790

Charakteristika:

Výrobno-obchodná spoločnosť s molitánom.

Adresa:

Raková u Golisa 271
02351 Raková
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Raková okres Čadca Raková u Golisa 271 02351