Business Administration Controller – CMR

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Senec
  • Uverejnené 5 rokov pred

Kristína Danková HR Consultant tel.: +421917967397

Ponúkame pracovnú pozíciu : Business Administration Controller – CMR

Pracovná náplň: – zodpovednosť za zavádzanie a rozvoj procesov v oblasti After Sales – interná komunikácia s dodávateľmi a servismi ohľadom plánovania výsledkov v oblasti After Sales – zabezpečenie opatrení na dosiahnutie stanovených cieľov – vedenie školení a meetingov – úzka spolupráca s marketingovým oddelením – denná komunikácia s distributérmi a s dodávateľskými servismi
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2
maďarský – pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:

Microsoft Excel – vysoká

Ďalšie požiadavky:

– výborné komunikačné zručnosti
– skúsenosti a prax na podobnej obchodnej pozícii
– analytické myslenie
– prezentačné zručnosti, motivácia, iniciatíva
– efektívny time management
– schopnosť pracovať pod tlakom

Pracovné výhody : – práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti – zodpovednosť za 3 krajiny (SK, CZ, HU) – služobný telefón a lap top – 13. plat – mnoho ďalších benefitov,
Kontakt : Kristína Danková HR Consultant tel.: +421917967397
Okres : okres Senec

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: JOB LEADER SLOVAKIA s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47432080
Internetová adresa: www.jobleader.sk
Telefón: +421917967397

Personálna spoločnosť s viacročnými skúsenosťami a praxou v odvetviach IT, výroby, logistiky, obchodu, reality, financii, telco…

Adresa:

Mostová 2
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Senec okres Senec Senec 0 00000