Riadiaci pracovník (manažér) v logistike

tel.: 0905701293 katarinmajer@hotmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Riadiaci pracovník (manažér) v logistike

Pracovná náplň: komplexné riadenie logistiky, kontrola a schvaľovanie objednávok, vedenie administratívy, príprava a kontrola plnenia plánov, zodpovednosť za expedíciu, kontrolu nákoladov a reporting, potrebná znalosť anglického jazyka a kórejského jazyka
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 08:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax

Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 kórejský – vysoká: C1 a C2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0905701293 katarinmajer@hotmail.com
Okres : okres Kysucké Nové Mesto
Dátum nástupu : 1. 10. 2017

DAVID TRANS, s.r.o.

IČO:
46527907

Adresa:

Komenského 1337, Kysucké Nové Mesto, 02401
Adresa zamestnávateľa : Kysucké Nové Mesto okres Kysucké Nové Mesto Komenského 1337 02401