Copywriter – blog, články, reklamné slogany

  • Kdekoľvek
  • Uverejnené 1 rok pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Copywriter – blog, články, reklamné slogany

Pracovná náplň: Písanie blogu, reklamných textov, sloganov, písanie článkov a ebookov, prieskum trhu. Budete pracovať v mladom motivovanom kolektíve v rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti. Nehľadáme ľudí, ktorí chcú prácu, hľadáme ľudí, ktorých práca je súčasťou ich života a životného štýlu.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
pozornosť pamäť predstavivosť praktické myslenie analytické myslenie umelecký talent (napr. hudobný, pohybový, literárny) precíznosť (presnosť) cieľavedomosť iniciatívnosť trpezlivosť spoľahlivosť komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) sebaovládanie vnútorná stabilita sebaistota
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí organizovanie a plánovanie práce motivovanie ľudí komunikácia (jednanie s ľuďmi) vyjednávanie prezentovanie kultivovaný písomný prejav kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca analyzovanie a riešenie problémov rozhodovanie pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) tvorivosť (kreativita) samostatnosť osobnostný rozvoj Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá Internet – pokročilá

Pracovné výhody : Budete pracovať v mladom motivovanom kolektíve v rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti. Nehľadáme ľudí, ktorí chcú prácu, hľadáme ľudí, ktorých práca je súčasťou ich života a životného štýlu.,
Kontakt : Matúš Mikčo CEO tel.: +421944689157 matus.mikco@winext.sk
Okres : okres Prešov

MARLEN SLOVAKIA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47399015

Internetová adresa:
matus.mikco@gmail.com

Telefón:
+421648015653

Charakteristika:
Obchodná spoločnosť

Adresa:

Rovné 114 09016 Rovné Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Volgogradská 13 08001