Lakýrnik

Milan Veteška výrobný riaditeľ tel.: +421905912972 fax: 0424313530

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lakýrnik

Pracovná náplň: – príprava kovových výrobkov na lakovanie (presun, drobné úpravy) – lakovanie kovových výrobkov vzduchovou striekacou pištoľou v lakovacej komore – manipulácia s kovovými výrobkami (pred lakovaním, počas lakovania, po lakovaní) – Priebežná samokontrola kvality – udržiavanie poriadku na pracovisku
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Milan Veteška výrobný riaditeľ tel.: +421905912972 fax: 0424313530
Okres : okres Púchov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: VS – MONT, s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31601413
Internetová adresa: www.vsmont.sk
Telefón: 0424681952

– výroba a montáž sklápacích nadstavieb na všetky typy podvozkov – výroba špeciálnych návesov a prívesov

Adresa:

Lazy pod Makytou 1030
02055 Lazy pod Makytou
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Lazy pod Makytou okres Púchov Lazy pod Makytou 1030 02055