Montér

Ing. Marflak Róbert, konateľ tel.: +421903610263 glassystem@glassystem.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Montér

Pracovná náplň: Na toto prac.miesto bude umiestnený UoZ na § 54, NP Praxou k zamestnaniu, UoZ do 25 rokov (3 mesiace evidencia), UoZ do 29 rokov (6 mesiacov evidencia). Montér Nutný vopred tel. kontakt: Ing. Róbert Marflak, konateľ, č.t: +421903610263 absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 450 do 550 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie: Skupina B Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Marflak Róbert, konateľ tel.: +421903610263 glassystem@glassystem.sk
Okres : okres Spišská Nová Ves

Glassystem, s.r.o.

IČO:
45380392

Adresa:

Sládkovičova 987/12, Smižany, 05311
Adresa zamestnávateľa : Smižany okres Spišská Nová Ves Sládkovičova 987/12 05311