servisný pracovník

Demeter Ondrej tel.: +421 905 609 865 obchod@predos.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : servisný pracovník

Pracovná náplň: servis strojov záhradnej techniky obchod@predos.sk absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 08:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna Ďalšie požiadavky: VP sk. B je výhodou

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Demeter Ondrej tel.: +421 905 609 865 obchod@predos.sk
Okres : okres Banská Bystrica

PREDOS-BB, s.r.o.

IČO:
36625086

Adresa:

Podhrádok 357, Predajná, 97663
Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Kremnička 8 97405