Kuchár

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Michalovce
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Peter Ondič tel.: +421915118989

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár

Pracovná náplň: príprava jedál – zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál – príprava, opracovanie a čistenie surovín potrebných k príprave jedál – riadenie pridelených pomocníkov a ich kontro
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 7:00 do 15:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár a čašník (servírka)
vnútorná stabilita

Všeobecné spôsobilosti:

pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

skúsenosť s prácou v kuchyni
– výučný list
– prax na pozícii kuchára – podmienka
– bezúhonnosť a flexibilitu
– samostatnosť, odolnosť voči stresu
– zdravotný preukaz

Pracovné výhody : motivujúce finančné ohodnotenie,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
osobný pohovor

Kontakt : Ing. Peter Ondič tel.: +421915118989
Okres : okres Michalovce

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TIGRID s.r.o. Michalovce
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36568856
Internetová adresa: tigrid@tigrid.sk
Telefón: 0566433174

Firma TIGRID s.r.o. Michalovce je stavebno-montážna firma, ktorá pôsobí na trhu práce v našom regióne od roku 2003. Toho času zamestnáva 20 zamestnancov v rôznych profesiách – murár-obkladač, izolatér, zvárač, tesár, pokrývač, klampiar, vodár, strojník ťažkých mechanizmov a pomocný stavebný robotník. Firma sa zaoberá realizovaním priemyselných stavieb, inžinierských stavieb, občianských stavieb a stavieb rodinných domov v rozsahu novostavieb a rekonštrukcií, ktoré realizuje podľa požiadaviek a k spokojnosti investora. Okrem uvedeného patrí k predmetom činnosti spoločnosti aj prevádzkovanie reštauračného zariadenia.

Adresa:

Priemyselná 1
07101 Michalovce
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Michalovce okres Michalovce Hviezdoslavova 5 07101