Vodič sk. C

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 5 rokov pred

Radana Mydlářová administrativa tel.: +4210944624573

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič sk. C

Pracovná náplň: Rozvoz nealko nápojov po regióne. Fyzicky namáhavá práca. Pracovná doba je od 6 h. Prax rozvozu čohokoľvek je vítaná. Životopisy, prosím, zasielajte na: personal.jpm@zoznam.sk

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : od 600 do 780 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina C

Ďalšie požiadavky:

Výhoda – karta vodiča.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Radana Mydlářová administrativa tel.: +4210944624573
Okres : okres Poprad

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: JPM logistics SK s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46808639
Internetová adresa: jpm.sk@zoznam.sk

Charakteristika:

Dopravná spoločnost zameriavajúce sa na rozvoz nápojov

Adresa:

Bytčická 2
01006 Žilina
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Svit okres Poprad SNP 722/1A 1A 05921