Administratívny pracovník

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Prešov
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Mgr. Jana Pecuchová personalistka tel.: +421517498850 janka.pecuchova@barlicka.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník

Pracovná náplň: administratíva sociálnych pracovníkov, spolupráca so zdravotným a sociálnym úsekom, vedenie evidencie kariet klientov, tvorba tabuliek a rôznych dokumentov pre sociálny úsek, komunikácia s úradmi, práca s PC podľa potrieb a nariadení vedúceho zamestnanca.. absolventa – 1 x do mesiaca masáž, – možnosť sebarealizácie – práca v mladom kolektíve
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;- 1 x do mesiaca masáž,; – možnosť sebarealizácie ; – práca v mladom kolektíve
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore ekonomika obchodu a služieb;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore obchodná akadémia;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore hotelová akadémia
spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: tímová práca informačná gramotnosť pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: Miesto cez projekt ÚPSVaR – Praxou k zamestnaniu §54
– evidencia na ÚP pri veku do 29 rokov (mínus 1 deň), minimálne 6 mesiacov
alebo evidencia na ÚP pri veku do 26 rokov (mínus 1 deň), minimálne 3 mesiace.

Pracovné výhody : – 1 x do mesiaca masáž, – možnosť sebarealizácie – práca v mladom kolektíve,
Kontakt : Mgr. Jana Pecuchová personalistka tel.: +421517498850 janka.pecuchova@barlicka.sk
Okres : okres Prešov
Dátum nástupu : 10. 7. 2017

Bez bariér n.o.

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
37887980

Internetová adresa:

Telefón:
+421917186897

Nezisková organizácia Bez bariér, n.o. je založená za účelom poskytovania všeobecne prospešných služieb:

a.poskytovanie zdravotnej starostlivosti,
b.poskytovanie sociálnej pomoci a humanitárna starostlivosť,
c.ochrana ľudských práv a základných slobôd,
d.vzdelávanie, výchova a rozvoj telesnej kultúry,
e.tvorba a ochrana životného prostredia a ochrana zdravia obyvateľstva,
f.služby na podporu regionálneho rozvoja a zamestnanosti

Adresa:

Prostějovská 38 08001 Prešov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Matice slovenskej 13 08001