Predavač/ka

Personálne oddelenie personálne oddelenie tel.: +421 zivotopisy@deliapotraviny.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/ka

Pracovná náplň: a) obsluhovanie zákazníkov s profesionálnym prístupom a slušným vystupovaním (najmä pozdrav, úsmev a ústretovosť smerom k zákazníkovi), b) aktívny predaj tovaru ponúkaného v prevádzke Zamestnávateľa, poradenstvo zákazníkovi pri výbere tovaru, poskytovanie potrebných informácií o predávanom tovare, zabezpečovanie spokojnosti zákazníka, c) preberanie a kontrola dodávaného tovaru podľa dodacích listov (vrátane kontroly záručných dôb pri jeho prevzatí), vykladanie a dokladanie tovaru v prevádzke, d) výroba čerstvého tovaru na predaj, e) kontrola označenia, kvality, vzhľadu a záručnej doby predávaného tovaru, f) kontrola ceny predávaného tovaru, g) všetky činnosti nevyhnutne potrebné pre riadne odpisovanie tovarov vyradených z predaja, h) administratívne činnosti spojené s predajom tovaru (objednávanie a príjem tovaru v príslušných systémoch Zamestnávateľa), i) účasť na inventarizácii tovaru v prevádzke Zamestnávateľa, j) vedenie pokladničnej evidencie, evidencie príjmu a výdaja tovaru, k) práca s pokladňou, denná uzávierka pokladne, práca s hotovosťou a ceninami v závislosti od služieb poskytovaných Zamestnávateľom vo vzťahu k zákazníkovi (lístky na MHD, zloženky, vernostné programy, kredity do mobilných telefónov a pod.), l) zabezpečovanie estetického vzhľadu, čistoty a poriadku v prevádzke Zamestnávateľa, m) riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov, zdravotne postihnutého absolventa

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 5:30 do 23:30 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 20
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 680 do 853,5 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca samostatnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Personálne oddelenie personálne oddelenie tel.: +421 zivotopisy@deliapotraviny.sk
Okres : okres Bratislava

Delia potraviny, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44155981

Telefón:
+421901900358

DELIA Potraviny predstavujú formát maloobchodných, rýchlo sa rozvíjajúcich sieti potravín. Našim hlavným cieľom je kvalita a čerstvosť potravín, moderný dizajn predajní a priateľský prístup personálu.
V predajniach nájdete produkty od viacerých dodávateľov. Podporujeme najmä dodávateľov zo Slovenska, no spolupracujeme aj s dodávateľmi zo susedných krajín.
Dôraz prikladáme na čerstvé potraviny, ktoré tvoria 30% sortimentu, ako sú napríklad čerstvé chlebíčky, zákusky, bagety, rôzne minútové jedlá a čerstvá organická káva.
Pre našich zákazníkov chceme zabezpečiť rýchly nákup, kvalitu ponúkaných potravín a dostupnú cenu.
Veríme, že v kaviarničkách, ktoré pre Vás pripravujeme sa budete cítiť príjemne.
Vaša spokojnosť a opakovaná návšteva, je dostatočným dôvodom posúvania sa smerom vpred k pozitívnym výsledkom.

Adresa:

Švabinského 13 85101 Bratislava-Petržalka Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Petržalka okres Bratislava Švabinského 15 85101