Obchodný a marketingový riaditeľ

Mgr. Daniela Škripkova tel.: +421917393073

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný a marketingový riaditeľ

Pracovná náplň: Vedenie obchodných a marketingových aktivít pre spoločnosť ESET – výskumnej, vývojovej, výpočtovej organizácie. Strategické a obchodné plánovanie pre rozvoj spoločnosti. Rozvoj nových obchodných príležitostí. Zastupovanie spoločnosti pri obchodných rokovaniach.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: 6 alebo viac rokov
Zmeny : od 8:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť vnútorná stabilita dominantnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

vedenie ľudí
organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
vyjednávanie
prezentovanie
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
analyzovanie a riešenie problémov
finančná a ekonomická gramotnosť

Cudzie jazyky:

anglický – vysoká: C1 a C2
španielsky – vysoká: C1 a C2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:

Microsoft Word – vysoká
Microsoft Excel – vysoká
Microsoft PowerPoint – vysoká
Open Office – vysoká
Microsoft Windows – vysoká
HTML – vysoká
Internet – vysoká

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Daniela Škripkova tel.: +421917393073
Okres : okres Bratislava
Dátum nástupu : 1. 11. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ESET, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31333532
Telefón: 0232244188

Spoločnosť ESET je svetovým výrobcom bezpečnostného softvéru pre firemnú klientelu a domácnosti. Je lídrom na trhu proaktívnej detekcie počítačových hrozieb.

Adresa:

Einsteinova 24
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Petržalka okres Bratislava Einsteinova 24 85101