Strojárenský pracovník

Darina Zeithamová tel.: +421918943935

Ponúkame pracovnú pozíciu : Strojárenský pracovník

Pracovná náplň: – obsluha tvárniacich strojov a zariadení, – montáž a balenie hotových výrobkov, – kontrola kvality polotovarov s použitím výkresovej dokumentácie, – manipulácia, označovanie a záznamy ohľadom polotovarov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : štvorzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť)

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca
samostatnosť
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

– zodpovedný prístup k práci
– manuálna zručnosť
– dobré technické a logické myslenie

Pracovné výhody : – práca v stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti, – 13. plat, vernostný bonus, – príspevok na DDS.,

Informácie pre záujemcu:
Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis priamou odpoveďou alebo na email: darina.zeithamova@metaldesign.sk Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontakt : Darina Zeithamová tel.: +421918943935
Okres : okres Trnava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: metal design slovakia a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31449557
Telefón: 0335933511

Charakteristika:

výrobca značkového kovového nábytku

Adresa:

Dlhé lúky 2
91935 Hrnčiarovce nad Parnou
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Hrnčiarovce nad Parnou okres Trnava Dlhé lúky 2 91935