TSI Technik

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Galanta
  • Uverejnené 5 rokov pred

Mgr. Dasa Jurcekova Hiring Coordinator tel.: +0800726726

Ponúkame pracovnú pozíciu : TSI Technik

Pracovná náplň: – Inštalácia, optimalizácia, údržba výrobných zariadení. – Zodpovednosť za zariadenia hlavných liniek (PLC na zariadeniach liniek – software, hardware). – Vedenie evidencie o problémoch na linkách a dokumentácie k linkám. – Zabezpečovanie dodržiavania predpisov o bezpečnosti pri práci.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

– komunikatívnosť
– flexibilita
– ochota učiť sa nové veci

Pracovné výhody : – 13., 14. plat – výkonnostné odmeny – možnosť osobného rastu – možnosť ubytovania – možnosť vzdelávania,
Kontakt : Mgr. Dasa Jurcekova Hiring Coordinator tel.: +0800726726
Okres : okres Galanta

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36249564
Internetová adresa: zamestnanie@samsung.com
Telefón: 0905718949

Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu3D, SMART, LCD a LED televízorov, LCD monitorov. SAMSUNG v Galante ponúka prácu takmer 2 000 zamestnancom a výškou svojich tržieb sa radí k trom najväčším nefinančným podnikom Slovenska. Každoročný nárast tržieb a objemu výroby zaradil SAMSUNG medzi kľúčových hráčov hospodárskeho vývoja na Slovensku. V priebehu niekoľkých rokov sa galantský výrobný závod stal najväčším výrobným závodom spoločnosti SAMSUNG v rámci Európy. Od spustenia výroby v roku 2002, SAMSUNG v Galante vyrobil viac ako tridsať miliónov výrobkov a preinvestoval viac ako 200 miliónov Eur.

Adresa:

Hviezdoslavova 807
92427 Galanta
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Galanta okres Galanta Hviezdoslavova 807 92427