Predavačka v OC MAX Poprad

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Poprad
  • Uverejnené 5 rokov pred

Bc. Olívia Slováková ekonomický zamestnanec tel.: +421907719159

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka v OC MAX Poprad

Pracovná náplň: obsluha zákazníkov, poradenstvo pri predaji, práca s elektronickou registračnou pokladnicou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 9:00 do 21:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Textil a odevníctvo;Úplné stredné odborné vzdelanie
cieľavedomosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:

Internet – elementárna

Pracovné výhody : hodinová hrubá mzda 2,5059 € + prémie 2% z dosiahnutej tržby.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
pohovor

Kontakt : Bc. Olívia Slováková ekonomický zamestnanec tel.: +421907719159
Okres : okres Poprad
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ADAM Slovakia, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45613222
Internetová adresa: adamaeva.eu
Telefón: 0584426590

maloobchodný predaj módneho spoločenského oblečenia, pánskej a dámskej konfekcie (osobitne oblekov a košieľ), ako aj módnych doplnkov (viazaniek, manžetových gombíkov)

Adresa:

Lubeník 243
04918 Lubeník
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Dlhé Hony 4587/1 05801