Ekonómka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ida Bosíková prokurista tel.: +421905470033 bory@bory-zilina.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Ekonómka

Pracovná náplň: Kompletné vedenie podvojného účtovníctva/mzdy, skladové hospodárstvo, ročné uzávierky, daňové priznanie, výkazy, ročné zúčtovanie, vedenie administratívy súvisiacej s obchodnou činnosťou. Flexibilná pracovná doba.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: 6 alebo viac rokov
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;6 alebo viac rokov
pozornosť iniciatívnosť spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť Počítače: Internet – pokročilá Microsoft Excel – vysoká OMEGA – vysoká Ďalšie požiadavky: Znalosť Excelu.

Pracovné výhody : Flexibilná pracovná doba.,
Kontakt : Ida Bosíková prokurista tel.: +421905470033 bory@bory-zilina.sk
Okres : okres Žilina

BÔRY, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36422690

Charakteristika:
Predaj a modifikácia lodných kontajnerov.

Adresa:

Platanová 3225/3 01007 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina ul. za Plavárňou 10 01001