Všeobecný operátor – montáž

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Malý Krtíš
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ernest Šurim HR Clerk tel.: +421474812296

Ponúkame pracovnú pozíciu : Všeobecný operátor – montáž

Pracovná náplň: • Montážne práce pri výrobe posilňovacích strojov – spájanie jednotlivých dielov – uťahovanie, závitovanie, osadzovanie, nabíjanie, čistenie stroja, balenie,… • Vykonávanie činností podľa pracovných inštrukcií • Kontrola montovaných častí pred montážou a kontrola po montáži • Vypĺňanie sprievodnej výrobnej dokumentácie • Dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 460 do 690 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie precíznosť (presnosť) ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) sebaovládanie

Ďalšie požiadavky:

– Ovláda čítanie technických podkladov, pracovných inštrukcií
– Vie rozlíšiť pracovné náradie (závitovačka, uťahovačka, insertovačka, nitovačka)
– Rozozná mechanické, ručné, pneumatické, elektrické náradie

Praktické skúsenosti:
– ovláda prácu s pracovným náradím, vie ho správne uchopiť
– vie zaskrutkovať/zainsertovať/vyzávitovať/utiahnuť daný komponent podľa pokynov

Pracovné výhody : – stravovanie – školenie – bezplatný vstup na plaváreň a posilovňu – OOPP – ďalšie plnenia zo sociálneho fondu,
Kontakt : Ernest Šurim HR Clerk tel.: +421474812296
Okres : okres Veľký Krtíš

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TECHNOGYM E.E., s. r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35930209
Telefón: 0474812200

Technogym je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre wellness. Naše zariadenia sú využívané viac než 15 miliónmi ľudí a nachádzajú sa vo viac ako 35.000 fitness centrách a 20.000 domácnostiach vo svete. Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paraolympijských hier od Sydney 2000, Atény 2004, Turín 2006, Peking 2008 a naposledy sme boli oficiálnym dodávateľom pre OH Londýn 2012.

Adresa:

Röntgenova 26
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Malý Krtíš okres Veľký Krtíš Priemyselný park 1 99001